RzeQA #11

11 spotkanie RzeQA już za nami!

Pierwszą cześć spotkania poprowadził Krystian Sokołowski, który w swoim wystąpieniu opowiedział czym jest OWASP, czy nasza aplikacja jest bezpieczna. Podczas prezentacji przedstawione zostały przykładowe ataki na witryny internetowe oraz informację jak się przed nimi bronić.

Drugą część wykładu poprowadził Adrian Gonciarz, który przedstawił jak teoria gier ma się do testowania oprogramowania i jakie lekcje dla naszej codziennej pracy płyną z tej ciekawej gałęzi matematyki.

Kilka słów o prelegentach:

Krystian Sokołowski– programista i Team Leader w firmie PGS Software. Posiada kilkuletnie doświadczenie w .NET. Specjalizuje się w tworzeniu aplikacji internetowych. Ostatnio bardziej aktywny w dziedzinie bezpieczeństwa aplikacji internetowych.

Adrian Gonciarz- jest testerem z ponad pięcioletnim doświadczeniem, zdobytym w różnych miejscach: od startupów do dużych korporacji. Obecnie pracuje jako QA Lead w firmie Synerise, gdzie dba o proces testowania i jego automatyzacji oraz wprowadzanie pozytywnej kultury jakości. Pasjonują go zagadnienia techniczne, cross-funkcjonalne (DevOps, big data), muzyka, góry i MTB.

Zapraszamy do śledzenia naszego facebookowego fanpage`a, gdzie znajdziecie wiele ciekawych wydarzeń??

[su_custom_gallery source=”media: 3308,3309,3310,3311,3312,3313,3314,3315″ limit=”20″ link=”lightbox” target=”self” width=”90″ height=”90″ title=”never ” class=””]

shares