BRF Rzeszów 3 – Jak wykorzystać internet w biznesie

BRF Rzeszów 3 – Jak wykorzystać internet w biznesie

WOW – ale się działo! ? 3 edycja #BRF ?? już za nami!

Pełna sala uczestników, 3 h ogromnej dawki wiedzy, 98 zjedzonych kawałków pizzy, niezliczona ilość pozytywnej energii i poweru do działania !

Jako pierwszy wystąpił Robert Juszczyk z GBX Soft . Powiedział o tym jak podchodzić do tworzenia swoich pierwszych aplikacji webowych i mobilnych, jak zaplanować model biznesowy i jakie kroki podjąć, żeby nie wydać 200 tyś zł bez potrzeby.

Anna Ledwoń z More Bananas , poruszyła temat marketingowych trendów w 2020 roku.

Daniel i Rafał z HugeTECH, poruszyli temat pt. „Startup – droga samuraja”. Powiedzieli jaką drogę należy przejść, aby stworzyć startup krok po kroku i przedstawili aktualne programy finansowania innowacyjnych pomysłów.

Więcej możesz przeczytać na ? StartInPodkarpackie

Jako ostatni wystąpił, prezes Agencji Reklamowej RoxArt. Tematem przewodnim prelekcji Krystiana było „Jaką strategię przyjąć aby efektywnie pozyskiwać nowych klientów z Internetu w 2020 roku!”

Dziękujemy Partnerom wydarzenia: Hotel i Restauracja Zacisze  za pyszną pizzę i piwko <3

Ogromne podziękowania kierujemy również do Prelegentów, w szczególności: Robert Juszczyk, Krystian Ficek, Anna Ledwoń, Daniel DereniowskiRafał Cencora, którzy podzielili się z nami swoimi umiejętnościami i zdradzili swój „secret sauce” 🙂

I Wam <3 drodzy uczestnicy dziękujemy za to że byliście z nami 

shares