SALA SZKOLENIOWA

Wynajmij salę na szkolenie

Zapraszamy do organizacji szkoleń, kursów i warsztatów! Nasze sale szkoleniowe to doskonała przestrzeń z wieloma możliwościami, w której możesz dzielić się własną wiedzą, kreatywnością i pasją z innymi 🙂 Sale znajdują się w nowoczesnym budynku w ścisłym centrum Rzeszowa
– ul. Juliusza Słowackiego 24.

CREATIVE

CONFERENCE ROOM

 • 01

  SALA CREATIVE​ - Cena ustalana indywidualnie

  Doskonale sprawdza się przy organizacji całodniowych szkoleń, warsztatów, konferencji, czy prezentacji produktów. Sala wyposażona w wysokiej klasy sprzęt multimedialny: projektor, ekran projekcyjny oraz wygodne krzesła i stoły konferencyjne.
  projektor
  ekran projekcyjny
  pilot do zmiany slajdów
  nagłośnienie
  mikrofon
  możliwość dostawienia flipchartu
  pomieszczenie klimatyzowane
  dostęp do Wifi
  zestaw kawowy
 • 02

  CONFERENCE ROOM - 32 zł/h

  Kameralna sala na spotkania z klientami, sesje coachingowe, rozmowy rekrutacyjne, terapeutyczne oraz do przeprowadzania spotkań biznesowych. Sala konferencyjna jest pomieszczeniem przeznaczonym dla 2-5 osób. Wyposażona w duży konferencyjny stół oraz wygodne krzesła – podstawę każdego spotkania. Dzięki dodatkowym usługom, które oferujemy Twoje spotkanie zakończy się sukcesem. Zapraszamy do współpracy!

  * Wszystkie ceny są cenami netto i należy do nich doliczyć 23% podatku VAT
  * W weekendy przyjmujemy rezerwacje jedynie całodniowe – wycena indywidualna

Przerwa kawowa

Jeśli chcesz zorganizować wyjątkowe szkolenie, nie zapomnij o lunchu i przerwie kawowej. Stwarzają one okazje do networkingu, nawiązania nowych znajomości oraz przywrócą energię do dalszej pracy. Poznaj naszego partnera: Hotel i Restauracja Zacisze (logo) Hotel i Restauracja Zacisze to przytulny obiekt w sercu Bratkowic. Położony w cichej i spokojnej okolicy pozwala na odpoczynek i regenerację sił z dala od zgiełku i pędu dużego miasta. Restauracja Zacisze zapewnia niezapomniane doznania smakowe kuchni europejskiej. W ofercie znajdują się również smakołyki ich własnej produkcji.

W trakcie trwania spotkań i konferencji oferujemy przerwę kawową w postaci kawy, herbaty, wody i ciastek.

8 zł/os

Zarezerwuj przestrzeń dopasowaną do Twoich potrzeb!

 • Tu jest przestrzeń dla Ciebie!
 • U nas zorganizujesz event!
  Rozwiniesz  swój startup!

  Znajdziesz przestrzeń do pracy!
  Zarejestrujesz firmę pod naszym adresem!

  Skontaktuj się z nami!

  +48 793 592 000
  biuro@wbijajnakwadrat.pl